Коли дитина починає активно пізнавати навколишній світ, їй усе цікаво. І коли в батьків немає можливості приділити достатньо часу для розвитку малюка, на допомогу приходить няня-вихователь.

Основне завдання няні-вихователя – закласти міцну основу для подальшого розвитку та становлення дитини. Для цього няня-вихователь має бути творчою, креативною людиною, здатною розмовляти на мові дітей, малювати, співати, вигадувати різні захоплюючі ігри. При вихованні дітей важливі терпимість, доброта, відкритість та відповідальність няні. Проте найголовніша риса няні – безмежна любов до дітей! Така няня здатна зробити Вашого малюка щасливим і при цьому допомогти йому пізнати світ, в якому багато цікавого та незвіданого!

Няня-вихователь має розвивати малечу за допомогою різноманітних ігор, пісень, танців, ліплення, малювання, при цьому використовувати сучасні методики раннього розвитку. Няня-вихователь спроможна розвивати Вашу дитину всебічно, вона допомагає малюку навчитись дисциплінованості, розвивати уяву, інтерес до творчості та пізнання світу, самостійності та працелюбності, набути основні навички гігієни.

Няня-вихователь знає всі етапи психологічного, емоційного та фізичного розвитку дітей, вміє знаходити підхід до будь-якої дитини, має свої «секрети» виховання дітей, вміє з «нічого» зробити щось цікаве і захопливе, при цьому вміє забезпечити безпечні умови для дитини.

 

Можливі функціональні обов’язки няні-вихователя:

Повний догляд за дитиною:

-  дотримання режиму дня (узгодженого з батьками),

-  годування,

-  прогулянки,

-  гігієнічні процедури, купання,

-  масаж,

-  виконання рекомендацій педіатра;

-  підтримання порядку в дитячій кімнаті, вологе прибирання,

Інтелектуальний і фізичний розвиток дитини на основі сучасних методик раннього розвитку: вправи на розвиток мови, дрібної моторики, читання книг, проведення розвиваючих ігор та занять.

Нічний догляд за дитиною (при необхідності);
Підтримка іграшок і предметів дитини в чистоті,

Прання і прасування речей дитини;

Своєчасне повідомлення батькам про зміни стану здоров’я дитини.

Уважне ставлення до дитини і її безпеки.

Послуги можуть надаватися в комплексі або вибірково

 

Якщо Вам потрібна няня-вихователь, звертайтесь до Агенції по підбору домашнього персоналу «Ангелок»! Ми в найкоротший термін підберемо Вам кілька кандидатур на вибір, надамо інформацію про потенційних нянь, продемонструємо їх відеозвернення, організуємо співбесіду та пробні дні.