Вам потрібно терміново відлучиться на кілька годин або навіть кілька днів і немає з ким залишити Вашу улюблену доньку чи сина?

У випадку відрядження, зустрічі з друзями, урочистої події, відпустки, термінових справ, які можуть призвести до вимушеної короткої розлуки із Вашою дитиною, на допомогу прийде експрес-няня!

Експрес-няні - це няні, яких Ви можете запросити для своєї дитини на час від декількох годин до декількох діб.

Вибір експрес-няні найкраще доручати спеціалізованій агенції по підбору домашнього персоналу, оскільки часу на якісний пошук хорошої няні у таких ситуаціях зазвичай обмаль.

Можливі функціональні обов’язки експрес-няні: повний догляд за дитиною: дотримання режиму дня (узгодженого з батьками), приготування  їжі, годування, прогулянки, гігієнічні процедури, купання, підтримання порядку в дитячій кімнаті, вологе прибирання, забезпечення дозвілля малюка, нічний догляд за дитиною (при необхідності), підтримка іграшок і предметів дитини в чистоті, прання і прасування речей дитини (при необхідності), своєчасне повідомлення батькам про зміни стану здоров’я дитини, уважне ставлення до дитини і її безпеки.

Послуги можуть надаватися в комплексі або вибірково

 

Агенція по підбору домашнього персоналу «Ангелок» за Вашим побажанням підбере експрес-няню, яка наглядатиме за дитиною до повернення батьків, пограє та погодує її, зустріне і супроводить в школу, зі школи, в секції і на додаткові заняття, зробить з нею уроки, проведе розвиваючі заняття, весело і з користю організовує дозвілля малюка.