Настає момент, коли рідній людині може знадобитися додатковий догляд, а в сучасному світі більшість сімей не можуть дозволити собі перебувати 24 години поряд з близькими людьми, що потребують допомоги.

У такому випадку доцільно обрати доглядальницю (компаньйонку), яка буде поряд з Вашою рідною людиною у разі хвороби чи просто допомоги до дому.

Доглядальниця

Якщо Вашій близькій людині потрібна допомога у випадку хвороби, то краще обирати доглядальницю з медичною освітою або досвідом роботи на аналогічній посаді. Крім догляду за хворим, доглядальниця виконує обовязки по дому для забезпечення максимального комфорту Вашій рідній людині.

Компаньйонка

Якщо ж допомога потрібна людині похилого віку, яка є цілком самостійною, але яка живе далеко від Вас і їй стало важко справлятися з усіма домашніми клопотами, тоді вам потрібна компаньйонка.

Можливі функціональні обов’язки доглядальниці (компаньйонки):

 догляд за хворою або літньою людиною;

 дотримання режиму дня;

 дотримання рекомендацій лікаря (прийом ліків за розкладом);

 приготування їжі, годування пацієнта;

 прибирання і провітрювання приміщення;

 спілкування, моральна підтримка;

 надання медичних послуг - внутрішньом'язові уколи;

 покупка продуктів або ліків;

 інші обов'язки і доручення (за домовленістю);

 фінансовий звіт за чеками (за отриманими і використаними коштами).

Послуги можуть надаватися в комплексі або вибірково

 

При виборі доглядальниці або компаньйонки важливе значення мають моральні якості обраної людини. Робота доглядальниці підходить турботливим, добрим, чуйним, уважним, терплячим та відповідальним жінкам, поєднуючи у собі функції домашньої робітниці, психолога та медсестри.

Людина, яка буде поряд з Вашими рідними, має бути спроможна підбадьорити їх у важку хвилину, налаштувати на позитив, вселити віру у власні сили та додати сил. Ця людина має стати близьким другом для Ваших рідних, наповнюючи сенсом кожен їх день.

 

Підібрати хорошу доглядальницю (компаньйонку) не просто...

Часто доглядальницю шукають в лікарні серед медперсоналу, але Ви впевнені, що людина, яка все своє життя віддала медицині і бачила безліч хворих, здатна на справжні емоції, турботу і співчуття, які так потребують Ваші рідні?

Поради знайомих також можуть зібрати недобрий жарт, адже тоді доглядальниця може ставитись до Вас як до «своїх людей», не відчуваючи в повній мірі весь рівень відповідальності.

Звертаючись до Агенції по підбору домашнього персоналу «Ангелок» Ви зможете вибрати саме ту людину, з якою буде комфортно Вашим рідним, заощадивши Ваш час та зусилля!